Sayfa: Anasayfa › Katalog-Tasarimi-ve-Baskisi

Haberler

İnternette Yeni Dönem
Adı sansürle eşleştirilen, gelen tepkiler sonrası yetkililerden "zorunlu değil, isteğe bağlı" açıklaması yapılan Güvenli İnternet dönemi bugün resmen başladı (22 Kasım 2011). BTK, hizmetin tanıtımında "Seçmek Özgürlüktür" sloganını kullanıyor. İnternet kullanıcıları ise "Benim görmemle sınırlı olan internet standart profil bile olsa sansürlü değil mi?" eleştirisiyle yanıt veriyor. Alternatif Bilişim Derneği'nin iptal için açtığı dava bir yandan devam ederken, sistem tam anlamıyla oturana kadar uzun müddet konuşulacağa benziyor.
Web Tasarımı Yaptıran Müşterilerimize Google Analytics Raporu Hediye!
Web tasarımınında bizi tercih eden müşterilerimize Google Analytics Raporlamasını ücretsiz veriyoruz. Web sayfanızın ziyaretçi profilini takip edebileceğiniz ve satışlarınızı arttırabileceğiniz bu uygulamayı isterseniz web sayfanıza entegre edebilir veya günlük, aylık, yıllık ziyaretçi trafiğinizi mail adresinize gönderebiliriz.
Metpo Pompa

Metpo Pompa Armatür Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. web tasarım ve programlamasında Firma Tanıtım Reklam Ajansı’nı tercih etti. Firma ile ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Kasım ayı içerisinde yeni ara yüzüyle Metpo Pompanın resmi web sayfası yayında.

Promosyon Ürünleri

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte promosyon ürünlerine rağbet arttı. Firmanızı tanıtım amaçlı hediye edebileceğiniz birçok promosyon ürünü, 2012 takvim ve ajanda çeşitleri hakkında bilgi almak ve geç kalmadan sipariş vermek için bize ulaşın.

Web Sayfamız Yenilendi
Web sayfamızın içeriği yenilendi. Konusunda profesyonel metin ve reklam yazarı ekibimiz tarafından oluşturulan web sayfamızın içeriğinde reklamcılık adına aradığınız her bilgiyi bulabilirsiniz. Devamlı güncellenen makaleler bölümünü de takip etmeyi ihmal etmeyin.
back next

Anket

İletişim Numaralarımız

Gsm 0507 144 1999
Gsm 0507 144 1999

Katalog Tasarımı ve Baskısı

Katalog tasarımı kapsamlı bir süreci gerektirmektedir. Yazı kirliliğinden arındırılmış, içerik ve görsel özellikleri ile uyum içerisinde tasarlanmış bir katalog kullanım alanlarınıza göre hem yerel hem küresel anlamda firmanızın en iyi temsilcisi olacaktır.

Müşterilerinizin her an elinin altında bulunacak kataloğunuz siz yokken de sizin reklamınızı yapan sadık bir tanıtım aracıdır.

Katalog tasarımlarında öncelikli hedef istenilen bilgiyi açık, sade ve yalın bir şekilde sunmasıdır. Firmaların üretim yaptığı ürünlerin özelliklerine bağlı olarak, basılacak kataloğun ebadı, kağıt seçimi, kullanılacak materyaller ve renk seçimi çok çeşitlilik gösterebilir.

Ürün bilgisi vermeyi amaçlayan bir katalogda pastel tonlarında renkler ve mat selefon kullanılabileceği gibi, ürünlerin kendisinin ön planda olduğu bir katalogda parlak selefon ve canlı renkler kullanmak daha yararlı olacaktır.

Katalog örnekleri, katalog çekimi, e-katalog, dijital katalog, katalog tasarımı, pdf katalog ve ürün katalogları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

İletişim Bilgileri

  • E-posta: destek@firmatanitim.net
  • Gsm: 0507 144 1999
  • Gsm: 0507 144 1999
  • Adres: Hürriyet Bulvarı K:1 D:101 Tezol İş Merkezi Çankaya / İZMİR

Twitter

Yükleniyor